Posted by: Mihkel | juuni 16, 2009

Kolmas kontsert

12. juuni tähistas kolmandat järjestikust reedet ja ka kolmandat järjestikust kontsertipäeva. Seekord astusid üles Kose kandi noored –  esines vokaalansambel Vox Melliculus, kes oli kaasa võtnud palju sõpru. Ansambel astus üles koosseisus Mariliis Kreintaal, Kaspar Karner, Timo Varblas, Sandra Suurkask, Imre Miilberg ja Kirke Heiskonen. Kõlasid kolm laulu “Ei ole ma veel selles eas”, “Naerjad vihmas” ja Uno Naissoo “Kui käes on jaanipäev”. 

Sõpradest astusid üles Tiina Nettan, kes koos Kirke ja Imrega esitasid loo “Mägede hääl”; perekond Suurkask koosseisus: Sandra, Susan ja Siim, kõlasid laulud nagu “Elu keset metsa” jt; ning kirsi tordile lisasid Kuldar Schüts, Keio Vutt ja Mikk Dede, kelle esituses kõlasid “The way you look tonight” ja üks pala ka Tõnis Mägi loomingust.

Kontserti viimane lugu pakkus palju pillimängu kui esitati kantriviisis “Man of constant sorrow”.

Rõõmuga peab tõdema, et vaatamata ilma piiripealsele olekule ei hakanud sadama ja kontsert sai toimuda seal, kus ta toimuma pidi – laval. Konsumi ees jagatud flaieritest ei paistnud abi olema. Aga seekord proovime veel inimesi irriteerida – ehk läheb õnneks ja tullakse kontserdile. Saabuval reedel (19.06) on viimane kontsert, kus esinevad Saue muusikakooli pop-ja jazzosakonna lõpetanud Carolina ja Helena. Kontsert on nagu ikka tasuta, olete oodatud kuulama-vaatama. Sest nagu vanasõna ütleb: “Kui mitte nüüd, siis millal veel?!”

P6120886

P6120809

P6120810

P6120908

P6120913

P6120820

Advertisements

Responses

  1. Täänks Miq, mul ei olnud eriti aega sellega tegeleda :S

  2. Rohkem pilte nii sellest kontserdist kui ka teistest muusikaliga seotud üritustest leiab aadressilt: http://aktivistid.pri.ee/fotomeenutusi/main.php


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: