Posted by: Mihkel | juuni 9, 2009

Teine kontsert – Jazzynelly

Reedel võtsid viis tüdrukud ja nende juhendaja ette veidi pikema teekonna, et sõita Tõrvast Kosele. Olgu-olgu tegelikult polnud asjad päris nii, osad tulid hoopiski Tallinnast. Sellel kooliaastal ongi tüdrukud üksteist vähem näinud, sest mõni on juba ülikooli jõudnud ja seetõttu teistest eemal.

P6050666

Jazzinellyst oleme siin blogis juba mitu korda kirjutanud. Tegemist on siis vokaalansambliga, kes on võitnud mitmeid auhindu erinevatel konkurssidel ning mõned lauljad (ma ei oska täpsustada) on ka tänavused Laululahingu võitjad – asjaolu, mida oleks ehk pidanud ka varem mainima. Pastoraadi “täismajast” oli rahvast puudu – ju vist ei vaimustunud mõte pastoraadikontserdist või eeldati, et külma ja vihmase ilma korral Aasumäel kontserti küll kuulata ei tahaks. See selleks, sest need, kes kohale tulid said kontserti täie raha eest. Kui nii saab öelda prii sissepääsuga kontserdi kohta.

P6050694

P6050683

P6050668

P6050715

P6050700

Esitusele tulid mitmed eesti autorite nagu Uno Naissoo ja Kustas Kikerpuu teosed (“Märtsis algas mai” jt) Novella Hansoni huvitavates seadetes. Nagu ka piltidelt näha esinesid tüdrukud koos ja tegid ka soololaule – nii eesti kui ka inglise keelseid (nt “Four Brothers”, “Ain’t no mountain high enough” jt).

P6050727

Ootame teid kõiki järgmisele kontserdile, kui esineb Vox Melliculus koos oma sõpradega. Loodame, et seekord Ilmataat näitab oma positiivsemat nägu ja kontsert toimub laval. Kui ei lähe õnneks, siis kohtume taas pastoraadis.

Advertisements

Responses

  1. Minu meelest oli küll rahvast murdu seal:)


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: