Posted by: mannikaz | mai 28, 2009

Lava avamisest

23. mail avasimegi pidulikult lava. Mina olin küll kartnud, et  tuleb vihma ja kõike muud vastikut, kuid Mehis mediteeris terve päeva ning seetõttu oli kogu kontsert päikseline. Kella 6ks oli lava juurde kogunenud palju rahvast, nii väikseid kui suuri, esinejaid kui pealtvaatajaid. Meile esinesid mitmed kollektiivid, nagu Kose mudilaskoor, poistekoor, tütarlastekoor, noortekoor, kammerkoor, noorte tantsurühm, neidude tantsurühm.IMGP9487IMGP9463IMGP9523 Kõik etteasted tulid väga hästi välja hoolimata sellest, et proovis nii mõnigi viperus ette tuli. Mehise tehtud vahetekste lugesid Mehis ja Kelli. Need olid väga lustakad ning publik sai nii mõnigi kord muheleda. IMGP9442

IMGP9578Tänasime ka sponsoreid ja abistajaid, selleks olid kõne ette valmistanud Nele ja Mihkel. Kõik toetajad, kes kohale olid tulnud, said lilled, tänukirja ning sümboolse haamrikese. Tänasime ka oma põhitoetajaid – Helit ja Merikest, kelleta me ei oleks nii kaugele jõunud, nagu meie projekt praegu on.  Samuti said tänuavalduse osaliseks kõik juhendajad, kelle rühmad meile esinesid.

Kõige pidulikum hetk oli aga lindi läbilõikamine, mida tegid vallavanem Vello Jõgisoo ning Joe Tamme, kes on meid lava juures väga palju aidanud nii nõu kui jõuga. Lava avamine. Pildi autor Angela Kilk

Suur töö on seljataga, kuid põhiline on alles ees. Vähemalt on meil nüüd lava, kus loodetavasti hakkab rohkemgi üritusi toimuma, kui meie suudame korraldada. Ehk hakkab toimima noorte isetegevus, kuigi sinna on veel tükk maad minna..

Advertisements

Responses

  1. Ma loodan, et mu nägu on seal pildil punane selle pärast, et just tantsimast tulin, mitte selle pärast, et ma häbeneksin. Issand kui mark anyway.

  2. Kelliga mõlemad õhetate ju:D Ilmselgelt häbenemisest.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: