Posted by: Mihkel | mai 25, 2009

Maheda muusika õhtud – esinejatest ehk algne variant valla lehte

Eelmises valla lehes sai lubatud tutvustada lähemalt kontsert-sarja esinejaid. 5. juunil astub üles Jazzynelly, 12. juunil haaravad mikrofonid vokaalansambel Vox Melliculus ja tema sõbrad ning sarja lõpetavad 19. juunil Helena ja Carolina. Küsimusele „Kes on kes?“ annab vastuse järgnev osa.

Jazzynelly on viieliikmeline vokaalansambel Tõrvast, mis on tegelenud veidi üle aasta. Nende repertuaari kuuluvad enamjaolt jazz- ja bluesmuusika autorite lood- Kikerpuu, Naissoo, aga ka välismaiste viisimeistrite loomingut. Jazzynelly teeb eriliseks nende juhendaja poolt loodud huvitavad sätted ning piiritu lavaline energia. Sellel aastal tuli Jazzynelly rahvusvahelisel laulukonkursil -Tähtede laul -esimesele kohale. Aastal 2008 võitis vokaalgrupp Otepääl toimunud lauluvõistlusel -Viis viimast- teise koha ning Jõgeval toimunud Alo Mattiiseni nimelisel laulukonkursil tuldi esimeseks. Ansambel koosneb viiest neiust – Sirli Pippar, Katriin Horn, Deivi Kivi, Liina Põldsalu & Adeele Sepp -, keda juhendab Novella Hanson.

jazzynelly2

Vokaalansambel Vox Melliculus tuli esimest korda kokku 2004. aastal. Algselt juhendas gruppi Kai Rei, kuid hetkel juhendavad nad ennast ise ja kogunevad vastavalt vajadusele ja tahtmisele. Kohalikud noored Timo, Kaspar, Imre, Mariliis, Sandra ja Kirke on kõik muusikaga tihedalt seotud. Pillimäng, laul ja tants on kõigile elus lahutamatuks osaks. Kaspar õpib Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis helindust ning töötab oma erialal Eesti Rahvusringhäälingu ridades. Mariliis õpib koolimuusikat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Sandra tegeleb Viljandi Kultuuriakadeemias kultuurikorralduse õppimisega. Kirke on lõpetanud Tartu Kutsehariduskeskuse juuksurina ning töötab samal erialal. Timo õpib Tallina Ülikoolis tööõpetust. Imre õpib Tallinna Polütehnikumis infotehnoloogiat ja tegeleb ka helindusega.

vox melliculus

Helena Anni ja Carolina Laos on endised Saue Muusikakooli pop-jazz osakonna õpilased, kelle koostöö toimib tänu sarnasele muusikatunnetusele ja asjaolule, et kahekesi on hea jõuda õige tulemuseni. Helena õpib pop-jazz kitarri Georg Otsa nimelises muusikakoolis. Tema juhendajad on olnud Iljo Toming ja Mart Soo. Carolina on õppinud laulmist Eve Pärnsalu ja Helin-Mari Arderi käe all. Esitatakse nii uues kuues popmuusikat kui jazziklassikat, mida ühendab mahe esitusviis.

helcar2

Kõik kontserdid, välja arvatud 12. juuni kontsert, toimuvad kell 20:00. Vox Melliculus ja sõbrad astuvad lavalaudadele kell 21:00. Soovitame soojad riided kaasa võtta, et istudes külm ei hakkaks ja et sääsed kallale ei pääseks. Vihmase ilmaga toimuvad üritused pastoraadis. Kontserdid on tasuta. Tule naudi oma reede õhtupoolikut maheda muusika seltsis.

                                                                                     Mihkel Leis

Advertisements

Responses

 1. Mis teema selle jazziga on? See ei ole ju mingi laulmine, kui nad hakkavad seal vahepeal sõnade asemele undama. Kas keegi selle peale ka mõtles üldse? Pealegi, kus kõik trummid on? Keegi ei kasuta. Nii ei saa ju…

  • Mõtlesin, et peaks sellist õiget neti kommenteerimis vaimu ka blogisse sisse tooma.

   • Sul tuleb see väga hästi välja. Ja trummidest ei ole midagi räägitud, sest kuulutusel oli kirjas lisaks sellele, et “sääsed on hammustaks” ka seda, et trummid tuleb ise kaasa võtta.

 2. Mida??? Mis mõttes ise kaasa? Kes sellisele geniaalsele ideele nüüd tuli? Minul küll mingit trummi ei ole ja kui olekski, siis mis ma peaksin sinna sisse ronima, et sääsed eemal hoida või? Nagu, mida iganes nah. Mõttetu. Mõelge ise see asi kõigepealt endale selgeks, enne kui tulete teiste suhkrut segama.

  • Ma ei taha suhkurt segada, kas ma võiksin midagi muud teha? P.S. Peame kähku selle netikommenteerimise asja läbi viima, nad tahavad riigikogus karmimaid meetmeid selle vastu kasutusse võtta.

 3. Kuulge, ma sain aru, et teil mõlemal on jube kiire, aga selleks, et blogisse mingeid haiged kommentaare panna, leiate ikkagi aega…

  • Ma teen Sulle asja piltlikult selgeks:

   -blogis kirjutamine = vähem õppimist
   -vähem õppimist = kehvem hinne
   -Sinu närvi ajamine = hindamatu

 4. See ajab närvi lihtsalt. Mul on kurat nii kiire ja siis loen blogist, kuidas keegi mõtleb mõttetusi, mis on läbi mõtlemata. Kas sellist mõtet me tahtsimegi?!

  • Sa oleksid pidanud koos meiega mõttetalgutele tulema, oleksime ehk mõne asja teistmoodi mõelnud.

 5. Ilmselt.
  Aga ma siis ei frustreeri sind selle jutuga, et mingid tüübid käivad meie juurdumata muru peal istumas…

  • Peaks niikauaks muru koeramiine täis panema, kui see kasvamis-kinnitumisjärgus on, siis tulevad orkutipildid plekiliste riietega 8)

 6. Ja muru kasvaks ka kiiremini. 😀

  • Välk-viis Sulle!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: