Posted by: Nele | mai 23, 2009

Töömesilaste muljeid

Nele:

Mul oli ääretult-ääretult hea meel laupäeva hommikul nii paljusid nooremaid ja vanemaid töötegijaid lava juures askeldamas näha. Eriti hea meel oli kõige väiksematest, kes igati abiks püüdsid olla ja mingeid väsimuse märke ei näidanud. Noorematele töörügajatele olid abiks tulnud mõned Kose Lions klubi liikmed, sest meil oli ikkagi professionaalsemat juhendamist vaja. Talgute käigus puhastasime lava, lava ümbrust, jõge, katsime lavaümbruse kruusa ja mullaga ning suurele osale saime katteks ka muru peale rullida. Peale selle rajasime ka uue teeraja, mis nüüd mööda nõlva kiiremini lava juurde viib. Siinkohal tahaks tänada kõiki, kes osa võtsid, ja toetajaid, ilma kelleta poleks meil olnud vahendeid selle kõige tegemiseks.

IMGP9169

Marianne:

Ka minul oli suur rõõm ja väikene imestuski näha kõiki neid noori inimesi nii vara hommikul. Ja nad tahtsid teha ja aidata! Suurepärane! Me saime väga palju tööd tehtud ning loodetavasti osatakse seda ka hinnata. Proovida saime väga erinevaid tegevusi. Me Nelega võiksime vabalt muruistutamise firmasse tööle minna:) Väga tore, et meil olid ka täiskasvanud abiks, sest saime nüüd väga korralikult asjad ära teha ja ehk peab lava nüüd ilmastikule ja kõigele muule paremini vastu. Lõuna ajal oli motivatsioonipaus koos Tooni imemaitsva supi, kisselli ja kohukestega. Kui muru maha saime, tulid meile appi ka tuletõrjujad, kes muru kastsid. Ma soovin tänada kõiki toredaid inimesi, kes meile abiks käisid. Koos saame palju muuta! 

IMGP9193

IMGP9288

 Mehis

Nii… Läksin hommikul lavale. Näen, et kohale on tulnud terve hunnik noori ja mõned suuremad noored ka. Tundsin tugevat konkurentsi ning selle pärast haarasin endale kohe parima labida ning käru. Kogunesime, jagati ülesanded kätte. Tundsin ikka konkurentsi ning valisin selle pärast kõige lihtsama töö, mis näeks kõige efektsem välja. Hakkasime ühes nurgas kohe muru panema. Oli vahva. Paraku sai see töö kohe otsa ning siis tuli juba hakata mäe otsast mulda ning kruusa alla kärutama, sest parim käru oli ju minu käes. Sellest ma ei tahakski üldse rääkida. Keha mäletab veel liiga hästi. Tegin selle kiiresti ära, et jälle millegi põnevamaga tegeleda. Lõpuks saingi teerajajate meeskonda. See oli ikka uhke tunne küll, kui uue tee vanaga ühendasime. Kui nüüd tagasi mõelda, siis töö tööks. Põiline oli ikkagi hea ilm ning päike, mis kõigi südant soojendas. Või oli asi ikkagi töös?    

IMGP9239

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: