Posted by: Nele | aprill 26, 2009

Artikkel Kose Teatajasse: Uued üritused noortelaval

Juuli kolmandal nädalal on Kose vallas võimalik näha Aasumäel laululava taga asuval noortelaval vabaõhumuusikali „Üks samm sinnapoole“. Kuna muusikalietendusteni on aega peaaegu 3 kuud, oleks kahju jätta lava tühjalt seisma.  Alustuseks toimub 16. mail heakorrastuspäev, kuhu on oodatud kõik abivalmid ja teotahtelised inimesed. Päeva raames on plaanis korda teha lava ümbrus – jõe kallas puhastada sinna kukkunu puudest, riisuda ja korjata kokku talve jooksul Aasumäele tekkinud sodi, tegeleda vabaõhulava ümbruse haljastusega. 23. mail toimub lava ametlik avamine, kus astuvad üles erinevad Kose lauljad-tantsijad ja tutvustatakse lähemalt ka muusikali.

            Inimestele, kes peavad lugu heast muusikast, on meil välja pakkuda kontsertsari „Maheda muusika õhtud“. Sarja raames astuvad üles noored muusikud lähemalt ja kaugemalt: nii Koselt kui ka Tallinnast ja Tartust. Nelja järjestikkust reedeõhtut hõlmava sarja avalöögi teevad 29. mail Ade ja Kristel, kelle ühist muusikalist ülesastumist oli soovijatel võimalik kuulata 8. jaanuaril Kose Gümnaasiumi aulas. Ade ja Kristel on mõlemad lõpetanud Kose Muusikakooli. Hetkel õpib Kristel infotehnoloogiat ja Ade muusikat. Mõlemad neiud on osalenud ka mitmel aastal valla lauluvõistlusel, kus nad on saanud esikohti. Teistest esinejatest lähemalt järgmise kuu lehes.

 

adekrissu

Advertisements

Responses

 1. Tubli, Nele!:)

  Ainult, et selline küsimus, et kes tantsijad? Mida nad esitavad?

  • Kava pannakse lähipäevadel kokku, läbirääkimised käivad. Võimalik, et sa ise tantsid seal ka 😀

 2. kena (:

 3. Mis kell see lava avamine on?

  • Lava avamine algab kell 18:00, aga Sa võid tulla varem kohti hoidma. Selliseid rahvamasse on oodata, et hoia ja keela.

  • Ja Sina ei uskunud mind.


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: