Posted by: Nele | aprill 10, 2009

Koosolek

Peaaegu nädal tagasi, täpsemalt eelmise laupäeva õhtul, istusime kõige tublimatega jälle maha, et küpsiseid mugida, kohvi juua ja tähtsaid asju arutada.

Seekord oli päevakorras näitlejate leidmine rollidesse, kostüümide, plakatite, särkide ja logo kujundamine, aia ehitus ning reklaam.

Puuduolevate osatäitjate jaoks korraldame mai alguses castingu (täpsemalt eelmises postituses). Osalema ootame eelkõige kohalikke noori, kuid kõigile antakse võimalus, kes tahavad katsetama tulla. Tegelikult ootame sinna ka kõiki teisi vabatahtlikke, kes tahaksid muusikali korraldamisel abiks olla. Seal tutvustame oma projekti lähemalt ja jagame ülesanded. Meie kunstiline toimkond peab hakkama nüüd kõvasti tööd tegema. Praegu on neile ülesandeks antud kostüümide kavandite tegemine. Mitu inimest tegeleb logo ja särgi kujunduse valmimisega. Konkursi plakateid teeb Mari-Ann.

Aiaga tegelemine jääb peamiselt Antsu ülesandeks.

Reklaamiga tegeleme mina ja Mihkel aka Miq nagu ikka. Praegu hakkame pressiteadet ette valmistama ning mõtleme, kuhu ja kellele seda saata.

Olge mõnusad!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: