Posted by: Nele | aprill 10, 2009

Koosolek

Peaaegu nädal tagasi, täpsemalt eelmise laupäeva õhtul, istusime kõige tublimatega jälle maha, et küpsiseid mugida, kohvi juua ja tähtsaid asju arutada.

Seekord oli päevakorras näitlejate leidmine rollidesse, kostüümide, plakatite, särkide ja logo kujundamine, aia ehitus ning reklaam.

Puuduolevate osatäitjate jaoks korraldame mai alguses castingu (täpsemalt eelmises postituses). Osalema ootame eelkõige kohalikke noori, kuid kõigile antakse võimalus, kes tahavad katsetama tulla. Tegelikult ootame sinna ka kõiki teisi vabatahtlikke, kes tahaksid muusikali korraldamisel abiks olla. Seal tutvustame oma projekti lähemalt ja jagame ülesanded. Meie kunstiline toimkond peab hakkama nüüd kõvasti tööd tegema. Praegu on neile ülesandeks antud kostüümide kavandite tegemine. Mitu inimest tegeleb logo ja särgi kujunduse valmimisega. Konkursi plakateid teeb Mari-Ann.

Aiaga tegelemine jääb peamiselt Antsu ülesandeks.

Reklaamiga tegeleme mina ja Mihkel aka Miq nagu ikka. Praegu hakkame pressiteadet ette valmistama ning mõtleme, kuhu ja kellele seda saata.

Olge mõnusad!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: